Články - výživové poradny LifeUp

 • značky muž žena

  Sběračky a lovci 2

  Díl druhý. Tohle téma si určitě zaslouží pokračování, a tak přinášíme další várku zajímavostí, které se týkají nás všech. Zjistíte, že nic není černobílé a nikdo není dokonalý.

 • muži versus ženy armwrestling

  Sběračky a lovci 1

  Muži versus ženy. Věčný boj, věčné téma hádek, komentářů a rozhovorů. Kdo to má v životě snazší, kdo toho víc vydrží, kdo by bez koho nemohl být... Zkrátka dva rozdílné světy, které se však perfektně doplňují a vzájemně potřebují.

 • bakterie v těle

  Vesmír lidského těla

  Věděli jste, že v lidském těle žije až 1015 bakterií, nepřeberné množství plísní, kvasinek, hub, virů a roztočů? Je to doslova zoologická zahrada s přehlídkou nespočtu exotických druhů. Tak co, odvážíte se vstoupit?

 • rozum a cit

  Rozum a cit

  Rozumová inteligence (IQ) není vždy zaručeným klíčem k úspěchu a spokojenému životu. Nemalou roli hraje naše emoční inteligence (EQ), kterou si utváříme již od raného dětství ve vztahu k rodičům. Kde se v nás ale vlastně emoce rodí a jak a proč nás ovládají? A jak dosáhnou harmonie mezi rozumem a city?

 • goji, kustovnice čínská

  Zázrak jménem Goji

  Denně lžíci kustovnice a dožijete se v plném zdraví nejméně 100 let. Staletími ověřená moudrost tradiční čínské medicíny. Vyzkoušejte i Vy blahodárné účinky Goji na vlastní kůži.

 • chemikálie ve zkumavce

  Éčka

  Najít dnes potravinu bez éček je čím dál tím těžší. Takže trocha znalostí, co které znamená neuškodí. Zde pro základní orientaci nabízíme jednoduchou a přehlednou tabulku.

 • Vánoce

  Vánoční deprese

  Vánoce, Vánoce přicházejí... zpívejme přátelé... zatímco pro děti Vánoce představují období plné očekávání, rozzářených očí a radosti, dospělým vždy do zpěvu není. Vánoční období bývá spojené s velkým stresem, úzkostmi či depresemi a s doslova hektickým shonem.

 • Fobie

  Fobie

  Určitě už jste slyšeli o sociálních fobiích, klaustrofobii nebo třeba arachnofobii. Máte ale představu, čeho se bojí lidé např. s cibofobií, hipopotomonstroseskvipedaliofobieínomofobieí či pachnofobií? Nahlédněte do našeho slovníčku fobií a odhalte sami sebe...

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp