Články - výživové poradny LifeUp

 • absinth

  Nebezpečný zdroj inspirace

  O čem je řeč? O likéru opaleskující zelené barvy, kterým je absint. Inspiraci v něm nacházel nejen například Paul Verlaine, ale i celá řada význačných básníků, malířů a umělců 19. století, včetně Pabla Picassa. Přečte si o pozoruhodných účincích i potenciální hrozbě tohoto hořkého nápoje z pelyňku.

 • lázně

  Proč a jak se stát lázeňským hostem?

  Někomu slovo lázně evokuje chuť minerálních pramenů a v uších mu zní Straussův valčík Na krásném modrém Dunaji. Někdo si zase vybaví procházky kolonádami a tenké knírky lázeňských šviháků. Jak vypadají lázně dnes a proč a jak se tam jezdí?

 • plastická chirurgie ilustrace

  Zajímavosti plastické chirurgie

  Práci plastického chirurga si řada z nás asi představuje jen jako každodenní zvětšování prsou nespokojených dam či odsávání tuku z faldíků na břiše, stehnech a zadečku. Tuhle nálepku jí však vnutila po většinou média. Vězte, že tomu tak rozhodně není. Plastická chirurgie nejen zkrášluje, ale taky zachraňuje.

 • nápoje čaj

  Víte, že nápoje...

  Káva nebo čaj? Víte, jak se připravují tyto tolik oblíbené nápoje jinde ve světě, kdo jich vypije nejvíce nebo jak se posuzuje jejich kvalita? To a další zajímavosti o nápojích všeho druhu naleznete v následujícím článku.

 • přehnaná krása

  Víte, že přehnaná krása...

  Pro krásu se musí trpět" to říkaly už naše babičky. Stojí nám ale obdivné pohledy mužů skutečně za to? Posuďte sami, co všechno jsou ženy ochotné pro svou dokonalost podstoupit.

 • tablety léky

  Dříve než sáhnete po tabletce …

  Odmítáte léky? Není se čemu divit. Existují naštěstí i jiné prostředky, jak se vypořádat s nemocemi nebo jim předcházet. Zejména tradiční čínská medicína se spoléhá na staletími ověřené léčení potravinami. Osvědčené jsou například mléko a jogurty, česnek, fenykl nebo lněné semínko.

 • quinoa

  Zdravé chutné ideální

  Jde to vůbec dohromady? Vždyť odedávna se traduje, že co je dobré, není zdravé. Objevte s námi ty pravé potraviny, které Vás osloví…

 • noni

  "Super" ovoce – Noni

  Životadárné tonikum dávných Polynésanů a nový objev v moderních výživových doplňcích. Jaké jsou jeho pro a proti? A na co si dát pozor.

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp