B4 ACTIVITY (300 g)

Chystáte se sportovat, ale nevíte, co zvolit jako poslední jídlo před zátěží? Vyzkoušejte lehce stravitelnou kaši B4 ACTIVITY, sestavenou s ohledem na potřeby zatěžovaného organismu. Dodá potřebnou energii, částečně zasytí, ale nezůstává ležet v žaludku.

B4 ACTIVITY

Základ tvoří směs ovesných vloček, pohankové kaše, kukuřičné kaše a rýžové mouky v kombinaci s lehce stravitelnou bílkovinou v podobě syrovátkového proteinového izolátu. B4 ACTIVITY je navíc obohacena o postupně se uvolňující sacharid isomaltulóza (Palatinose™), který je užitečným zdrojem energie během fyzické aktivity.

 

B4 ACTIVITY je určena pro: doplnění energie, sacharidů a lehce stravitelných bílkovin těsně před sportovním výkonem. Postupné zásobení organismu energií.

 

Doporučené dávkování:

Porci zkonzumujte cca 30–60 minut před začátkem vaší aktivity. Při intenzivnějších aktivitách (např. závod) volte čas okolo 60 minut a více. Pokud bude aktivita začínat pozvolnějším tempem, můžete kaši zkonzumovat i krátce před začátkem. Porci kaše (60 g) zalijte cca 200 ml horké, nikoliv vroucí vody.

 

Příchutě:

  • banán
  • čokoláda
  • jahoda-jogurt

B4 activity

B4 ACTIVITY (300 g) Dodací lhůta: do 3 dnů.

banán 200 Kč,-  
čokoláda 200 Kč,-  
jahoda a jogurt 200 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp