BioAbecedář Hanky Zemanové

BioAbecedář je dlouho očekávaná nová kniha Hanky Zemanové, propagátorky biopotravin a biovaření, jejíž první kuchařky se již prodalo přes 23 000 kusů a která zvítězila v soutěži Nejlepší kuchařská kniha roku 2006.

BioAbecedář Hanky Zemanové je kompletní průvodce světem biopotravin, který vás naučí rozpoznat potraviny vysoké kvality a odpoví vám na mnohé otázky ohledně výživy.

Knihu tvoří čtyři části: V Praktickém průvodci nakupováním najdete obecná pravidla, jak rozpoznat potraviny vysoké kvality, konkrétní doporučení na určité výrobky a odpovědi na mnohá kontroverzní témata.

Encyklopedická část obsahuje přehled vybraných biopotravin na trhu a spoustu informací, díky nimž je určitě začnete častěji využívat při vaření. Součástí jsou i konkrétní tipy na určité výrobky a možnosti, kde je nakoupit.

Praktická receptová část obsahuje přes 60 skvělých, několikrát vyzkoušených receptů, u každého z nich je navíc fotografie hotového jídla.

Část plná eko- a biokontaktů je samostatnou informační přílohou, obsahující užitečnou reklamu, důležité kontakty, tipy na zajímavé knihy, informační zdroje, odkazy na výzkumy apod.

BioAbecedář Hanky Zemanové

BioAbecedář Hanky Zemanové je jakousi „biobiblí“ – souhrnným a přehledným průvodcem pro příznivce trendu bio a biovaření i pro ty, kdo se zajímají o zdraví a zdravý životní styl. Jsou zde shromážděny výsledky vědeckých výzkumů, doporučení odborníků, srovnání pohledů západní i čínské dietetiky, názory ajurvédy a makrobiotiky.

  • Základní příručka pro všechny, kdo se zajímají o kvalitu jídla, zdraví a o bio
  • Kompletní průvodce světem biopotravin
  • Odpovědi na mnohé otázky ohledně výživy
  • Rady, jak rozpoznat potraviny vysoké kvality
  • Přehled vybraných biopotravin na trhu, rady pro jejich nákup a použití v kuchyni
  • Přes 60 vyzkoušených receptů a jejich variací

 

Poradí, k čemu se hodí jednotlivé biosuroviny, jak je vybírat a správně připravovat. V receptové části kniha přináší spoustu vyzkoušených receptů, díky nimž se zdravé potraviny mohou stát součástí jídelníčku každé rodiny. Vyzkoušejte třeba čočkovo-dýňovou polévku, cizrnu s rajčatovou omáčkou, pomazánku z červené čočky, těstovinový salát s uzeným tempehem, pohankovo-špaldové palačinky s cibuládou nebo třeba jahelné bramboráky se lněným semínkem, švestkovo-mandlové kuličky...

bioabecedář

BioAbecedář Hanky Zemanové Dodací lhůta: do 3 dnů.

605 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp