CARBOSNACK gel

Energetický gel pro rychlé doplnění energie s přídavkem taurinu a glycinu. Převaha jednoduchých cukrů (rychlé energie) v kombinaci s maltodextrinem. Nulový obsah minerálů zaručuje bezproblémovou kombinaci se sportovními nápoji.

CARBOSNACK - energie v pravý čas

V energetickém gelu CARBOSNACK převažují jednoduché cukry (glukóza), ale významnou součástí je také maltodextrin (polysacharid), který se vyznačuje prodlouženou vstřebatelností. Díky vzájemné kombinaci vybraných druhů sacharidů je zaručena rychlá a efektivní funkčnost produktu.

 

V praktickém balení znovu uzavíratelné tuby. Je určen pro rychlé doplnění energie v průběhu výkonu. Neobsahuje žádný tuk.

CARBOSNACK je díky své specifické gelové konzistenci velice dobře vstřebatelný a nezatěžuje zažívací trakt.

 

Je určen pro: rychlé doplnění energie v průběhu výkonu, řešení energetické krize v průběhu fyzické zátěže, doplnění energetického potenciálu.

 

Doporučené dávkování:

V případě potřeby použijte během aktivity. Vždy dostatečně zapijte. Maximálně 4 tuby za den. Pro děti od 3 let 1 tuba za den.

 

Příchutě:

  • meruňka
  • karamel
  • zelené jablko
  • borůvka
  • blue energy
  • bitter lemon

carbosnack

CARBOSNACK gel Dodací lhůta: skladem.

meruňka 35 Kč,-  
karamel 35 Kč,-  
zelené jablko 35 Kč,-  
borůvka 35 Kč,-  
blue energy 35 Kč,-  
bitter lemon 35 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp