Doba jedová I.díl - Anna Strunecká, Jiří Patočka

Kniha nabízí poutavé čtení o tom, kde všude se můžeme setkat se škodlivými látkami. Ať už to jsou éčka v potravinách nebo toxické látky v kosmetice. Velká pozornost je dále věnováná léčivům, potravinovým doplňkům a očkování.

Doba jedová I.díl

Kniha přináší poučné čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány jako zdraví prospěšné. Značná pozornost je věnována možným rizikům očkování, jež v současné době vyvolávají zvýšený zájem veřejnosti. Autoři Anna Strunecká a Jiří Patočka, vysoce erudovaní a mezinárodně uznávaní odborníci v oblasti biomedicíny a toxikologie s dlouholetými zkušenostmi v publicistice, podávají vysvětlení jasnou, přístupnou a srozumitelnou formou. Každá kapitola je doplněna odkazy na populární i vědeckou literaturu. Čtenářům se tak nabízí zcela ojedinělá příručka pro každodenní orientaci v nepřehledné oblasti ovládané zájmy trhu a zisku, s náměty, jak se bránit před mnoha zdravotními riziky a rádoby vědecky podloženými radami.

 

Ukázka z obsahu knihy:

  1. Co se přidává do vody a potravin?
  2. Vitaminy
  3. Rizika očkování
  4. Kosmetika: co nám škodí na kůži i pod kůží
  5. Domácnost
  6. Toxiny v životním prostředí
  7. Hormony

doba jedová 1

Doba jedová I.díl - Anna Strunecká, Jiří Patočka Dodací lhůta: do 3 dnů.

300 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp