GRACIELA

Doplněk stravy se standardizovanými extrakty z rostlin, s kofeinem a s L-karnitinem pro doplnění energie.

GRACIELA

Vysoká výkonnost, štíhlá linie, minimální nemocnost, kreativita, nepřetržitá energie a pozitivní přístup, to vše se denně očekává od každého z nás. Není snadné splnit nároky, které jsou dnes kladeny na každého z nás.

 

GRACIELA® obsahuje L-karnitin, extrakt z Garcinia cambogia (60% kyselina hydroxycitrónová-HCA), extrakt z Guarany (21% přírodního kofeinu), kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z pomerančovníku Citrus aurantium (95% Synephrine), Aerosil 200.

 

GRACIELU® nejčastěji používají lidé s vysokou zátěží, pracovně přetížení, často unavení, ti kterým chybí energie, nebo prožívají náročné období (jako je hubnutí), přechod na jiný režim (např. noční služby) a podobně. GRACIELA® se jako doplněk osvědčila také lidem léčeným na různá virová onemocnění, jako jsou EB virózy, boreliózy, mononukleózy.

 

Dávkování: Dospělí 1 – 2 tobolky denně, nejlépe před jídlem

 

V případě neschopnosti spolknout celou želatinovou tobolku ji lze bez potíží otevřít a obsah vysypat například do nápoje. Při tomto způsobu konzumace je však nutno počítat s tím, že receptura není zpracována tak, aby obsah tobolky chutnal příjemně.

graciela

GRACIELA Dodací lhůta: skladem.

850 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp