LINIE dieta (500 g)

Pro bezpečné, účinné a zdravé hubnutí.Přispívá ke snižování tělesné hmotnosti a udržení tělesné hmotnosti po redukci. Je to plnohodnotná náhrada 1-2 jídel denně. Vyvážený poměr základních živin podporuje úbytek tukové a zachování svalové tkáně, aby nedošlo k následnému jo-jo efektu. Obsahuje L-karnitin, inozitol, lecithin, sojové izoflavony a posílený komplex vitamínů a 12 minerálních látek, který je vhodný v zátěžovém období.

LINIE dieta

Nadváha a obezita je spojena s celou řadou zdravotních komplikací - metabolickým syndromem. Patří sem zvýšená hladina cholesterolu v krvi, diabetes melitus II. typu, dna, zvýšené riziko srdečně cévních onemocnění a karcinomů, nižší imunita, riziko depresí a řada dalších potíží. Pro změnu životního stylu a zdravé, účinné a trvalé zhubnutí je určena LINIE dieta. Složení, použití i dávkování diety LINIE odpovídá oficiálním požadavkům evropské legislativy pro redukční diety.

 

Při nízkoenergetické dietě LINIE dieta přispívá ke snižování tělesné hmotnosti a udržení tělesné hmotnosti po redukci.

 

LINIE dieta je plnohodnotná náhrada 1-2 jídel denně. Vyvážený poměr základních živin podporuje úbytek tukové a zachování svalové tkáně, aby nedošlo k následnému jo-jo efektu. Obsahuje L-karnitin, inozitol, lecithin, sojové izoflavony a posílený komplex vitamínů (A, E, D, C a skupiny B) a 12 minerálních látek, který je vhodný v zátěžovém období.

 

LINIE dieta obsahuje unikátní prebiotickou ovesnou vlákninou Oat Well® s vysokým obsahem β-glukanů, které snižují hladinu cholesterolu o 10-12% (snížení rizika aterosklerózy a kardiovaskulárních onemocnění). Snižují tělesnou hmotnost tím, že zpomalují vstřebávání živin, prodlužují dobu trávení, navozují pocit sytosti a omezují chuť k jídlu. Snižují hladinu cukru v krvi.

 

Podporují růst a aktivitu užitečných bakterií v tlustém střevu.

 

LINIE dieta je čokoládový a vanilkový bílkovinný koktejl, který stačí rozmixovat ve vodě. Balení vám vydrží až na 12 dní.

 

LINIE dieta se používá při snižování a stabilizaci váhy, používají ji i lidé, když nemají čas se kvalitně najíst, před cvičením, v rámci „detoxikačních“ programů.

 

Příprava a doporučené dávkování: Dvě odměrky prášku (asi 40 g) se rozmixují nebo rozmíchají ve 150 ml vody na koktejl.

 

Chuťové varianty: vanilkový a čokoládový koktejl

linie

LINIE dieta (500 g) Dodací lhůta: skladem.

vanilka 920 Kč,-  
čokoláda 920 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp