Zvýhodněný set Mladý ječmen Premium + Chlorella Premium + Arganový olej Premium

Ošetřující arganový olej pro Váš zevnějšek a zelené potraviny pro Vaší vnitřní pohodu, energii a vitalitu.

Mladý ječmen - svěží enzymatický nápoj. Obsahuje vysoké množství tělu prospěšných bioaktivních látek. Ve výsledném produktu nejsou žádná aditiva ani vláknina. Pochází z USA (stát Utah). Lahvička obsahuje 200 g sušeného extraktu, ze kterého se nápoj připravuje.

Chlorella - zelená potravina plná biologicky aktivních látek. Obsahuje množství chlorofylu, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a dalších blahodárných složek. Tmavě zelené tabletky. Obsah lahvičky je 300 g.

Více o mladém ječmeni a chlorelle naleznete v článku o zelených potravinách Zelené potraviny – chlorella a mladý ječmen.

Arganový olej - vzácný olej vyráběný z plodů stromu argánie trnité. Obsahuje vysoké množství mastných nasycených i nenasycených kyselin, vitamínu E, antioxidantů, sterolů a dalších složek. Lahvička obsahuje 30 ml oleje. Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů světa. Pro své vlastnosti bývá nazýván tekutým, či marockým zlatem. Berbeři, obyvatelé Maroka a severní Afriky, jeho blahodárně účinky využívají již po staletí.

ječmen chlorella arganový olej

Zvýhodněný set Mladý ječmen Premium + Chlorella Premium + Arganový olej Premium Dodací lhůta: do 3 dnů.

2399 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp