Nutra Bona Symba (200 g)

Doplněk stravy pro lepší zažívání a správnou funkci imunitního systému. Obsahuje probiotické bakterie, β-glukany, inulin, rutin, vitamíny a minerální látky.

Nutra Bona Symba

Ve střevech se nachází sedmdesát procent buněk našeho imunitního systému, proto o ně musíme pečovat.Speciální patentovaná technologie chrání prospěšné živé probiotické bakterie při průchodu trávicím traktem, aby se v dostatečném počtu a s vysokou rozmnožovací schopností dostaly do místa určení - do tlustého střeva.

 

Nutra Bona Symba s β-glukany obsahuje živé probiotické bakterie Lactobacillus acidophilus a rhamnosus, Bifidobacterium bifidum a longum, β-glukany a prebiotikum inulín, rutin, vitamíny E, B1, B2, kyselinu listovou a pantothenovou, vitamíny C, B6, B12 pro správnou funkci imunitního systému, Biotin a Niacin, zinek, mangan, selen, sodík, draslík, vápník, hořčík, fosfor, železo, měď a chrom, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

 

Nutra Bona Symba s β-glukany je čokoládový, vanilkový, jahodový, nebo kávový koktejl slazený přírodním sladidlem STÉVIÍ. Můžete ji zařadit do běžného jídelníčku jako součást snídaně, svačinku, zdravou „kávičku“ po obědě, nebo teplou „čokoládu“ před spaním. Prospívá a chutná jak dětem (od tří let), tak i dospělým všech věkových skupin. Balení vám vydrží 25 dní. Nutra Bona Symba s β-glukany je každodenní součástí zdravého životního stylu, osvědčila se lidem, kteří mají například zácpu, průjem, nebo nadýmání.

 

Příprava a doporučené dávkování: 2 navršené čajové lžičky prášku (asi 7-10 g) se rozmixují nebo rozmíchají ve 100-200 ml mléka nebo vody. Koktejl se připravuje bezprostředně před spotřebou. Doporučujeme užívat pravidelně každý den v kombinaci s dalšími produkty Nutra Bona.

 

Chuťové varianty: čokoládový, kávový, jahodový a vanilkový koktejl

NutraBona Symba

Nutra Bona Symba (200 g) Dodací lhůta: skladem.

čokoláda 680 Kč,-  
káva 680 Kč,-  
vanilka 680 Kč,-  
jahoda 680 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp