NUTRABEN forte

Doplněk stravy pro dobré zdraví a psychickou pohodu. Obsahuje sójový lecithin, extrakt Ginkgo biloba, koenzym Q10, naringin, rutin, Pycnogenol®, β-karoten, vitamín C pro podporu nervové soustavy, pro snížení únavy a vyčerpání, vitamín E, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a zinek a selen pro podporu imunitního systému.

NUTRABEN forte

Stres, škodliviny v životním prostředí, nedostatek odpočinku, vyšší věk, mohou vést k nedostatečnému prokrvení tkání a postupnému zhoršení jejich funkcí. To se často projeví v činnosti nervové soustavy včetně mozku.

 

NUTRABEN® forte obsahuje sójový lecithin GMO free, standardizovaný extrakt Ginkgo biloba, koenzym Q10, naringin, rutin, Pycnogenol® (extrakt z kůry Pinus maritima), β-karoten, vitamín C pro podporu nervové soustavy, pro snížení únavy a vyčerpání, vitamín E, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a zinek a selen pro podporu imunitního systému.

 

NUTRABEN® forte nejčastěji používají lidé s vysokou psychickou zátěží, s vysokým pracovním zatížením, studenti v období zkoušek, či senioři, kteří trpí únavou nebo zapomínáním.

 

Doporučené dávkování: děti od 6 let 1 tobolku denně nebo obden, dospělí 1-2 tobolky denně

 

V případě neschopnosti spolknout celou želatinovou tobolku ji lze bez potíží otevřít a obsah vysypat například do nápoje. Při tomto způsobu konzumace je však nutno počítat s tím, že receptura není zpracována tak, aby obsah tobolky chutnal příjemně.

nutraben forte

NUTRABEN forte Dodací lhůta: skladem.

810 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp