Bioječmen

Zelený ječmen Nutrirestart je pěstován v oblasti, která leží v podhorské oblasti státu Utah v USA. Tato půda nebyla nikdy před tím obhospodařovaná a je nejbohatší na výživné látky, které byly naplaveny z okolí zdejších  hor sopečného původu. Oblast, kde se nachází krásná malá ekofarma, je na hony vzdálená od průmyslových oblastí. Ječmen je pěstován jen při nízkých teplotách, kdy mají rostliny nejvyšší potenciál tvorby kořenového systému. Potom, co se objeví první výhonky, soustředí rostliny svou energii na rozvoj kořenového systému. Ten má zásadní význam na množství živin, protože umožňuje rostlinám vytahovat minerály a stopové prvky z půdy do svých listů a využít je na produkci nezastupitelných enzymů. Provoz, který dále zpracovává mladý ječmen Nutrirestart je certifikován jako organic a dodržuje všechny standardy kvality.

Každá šarže ječmene Nutrirestart je testována v akreditované laboratoři pro kontrolu potravin a doplňků stravy v Náchodě.

Použití: 2x denně přidat 1 čajovou lžičku (3 g) do 100 ml vody, smoothie nebo zásadotvorného nápoje. Denně vypít ještě min. 1,5 l čisté vody.

Obsah: 180 g

Více se dočtete v článku Zelené potraviny - chlorella a mladý ječmen

Bioječmen

Bioječmen Dodací lhůta: skladem.

929 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp