Nutrirestart aneb zpátky do flow

Kniha uznávané odbornice na výživu, která přináší revoluční pohled na hubnutí, očistu těla, odkyselení a vyrovnání hormonálního i psychického systému lidského organismu. Autorka pro širokou veřejnost srozumitelným způsobem popisuje unikátní metodu pro ozdravení lidského těla, jeho zbavení se jedů a škodlivin a tím nastolení rovnováhy, tělesné a duševní. Detailně je popsán celý 4-týdenní program, včetně receptů, péče o tělo, psychiku a pohybových aktivit.

Flow je v knize míněno jako stav organismu, kdy vše funguje tak jak má. Je to stav, kdy si náš fyzicky i psychicky zdravý organismus přirozeně vybírá pro tělo dobré potraviny, nápoje a suroviny, nemá problémy s jejich trávením a zpracováním, netrpí žádnými alergiemi a nesnášenlivostmi, neukládá si tuk na horší časy. Zkrátka stav dobré kondice, kdy jsme propojeni se svým vlastním tělem, nic nás nebolí a dobře zvládáme každodenní fyzické i psychické úkony.

Kniha Nutrirestart

Kniha Nutrirestart Dodací lhůta: skladem.

289 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp