Zásaditá koupelová sůl

Sůl je osvědčený léčebný prostředek známý už celá staletí. Slané vody se zásaditým pH najdeme v přírodě pouze na několika místech zeměkoule a slouží především k regeneraci, podpoře odkyselení a očisty těla. Některé lze užívat i vnitřně.

Sůl z Mrtvého moře má jiné složení než mořská sůl. Specifický je hlavně obsah hořčíku a draslíku. Sůl z Mrtvého moře se stala známou především pro své léčivé účinky při onemocnění kůže, působí však příznivě i při onemocnění dýchacích cest, revma nebo nervové vyčerpání. Sůl z Mrtvého moře také obsahuje mnohonásobně vyšší obsah vzácných minerálů než voda mořská. Mořská voda má zase velmi podobné poměry minerálů jako lidská krev a tělní tekutiny. Je tedy velmi vhodná pro každodenní vnější péči o pokožku.
V zásadité soli Nutrirestart se snoubí všechny tři složky, sůl mořská, sůl z Mrtvého moře se vzácnými minerály a unikátní zásadité pH. Představuje tak skvělý kosmetický prostředek pro řízené odkyselení těla.

Obsah: 900 g

Použití: Pro koupel ve vaně použijte 5 lžic zásadité soli. Pro zásaditý peeling smíchejte 2 lžičky této soli s 1 lžící olivového oleje a masírujte celé tělo. Pro zásadité obklady jater a ledvin rozpusťte 1 lžíci soli v trošce vody, namočte plenu, vyždímejte a přiložte. Pro zásadité koupele chodidel přidejte 2 lžíce soli do škopíku s teplou vodou a ponořte chodidla.

Zádaditá koupelová sůl

Zásaditá koupelová sůl (900 g) Dodací lhůta: skladem.

sůl čistá přírodní 529 Kč,-  
sůl aroma levandule 529 Kč,-  
sůl aroma citrón - mango 529 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp