Revitin 365 s ActiVinem (350 g)

Doplněk stravy pro dobrou kondici a vitalitu, proti únavě a stárnutí. Iontový a nápoj s L-karnitinem, ActiVinem®, taurinem, 11 vitamíny a 10 minerály a stopovými prvky. Vitamíny A, C a E, zinek, mangan a selen chrání všechny buňky těla před účinky volných radikálů, oxidativním stresem, posilují imunitní systém a snižují únavu a vyčerpání.

Revitin 365 s ActiVinem

365 dní v roce jsme vystaveni hektickému životnímu stylu, stresu, nečistotám ve vzduchu, ve vodě i v potravinách. Tato zátěž vede ke vzniku agresivních částic v našem těle – volných radikálů, které jsou příčinou většiny civilizačních chorob.

 

Revitin 365 s ActiVinem je unikátní iontový a ochranný nápoj s patentovanou technologií, který obsahuje L-karnitin, ActiVin®, taurin, 11 vitamínů (A, C, E, B1, B2, B6, B12, kyselina listová a pantothenová, Biotin a Niacin), 10 minerálů a stopových prvků (draslík, sodík, vápník, hořčík, železo, měď, mangan, zinek, selen, jód). Vitamíny A, C a E, zinek, mangan a selen chrání všechny buňky těla před účinky volných radikálů, oxidativním stresem, posilují imunitní systém a snižují únavu a vyčerpání.

 

Revitin 365 s ActiVinem je osvěžující nápoj džusového charakteru v chuťových variantách pomeranč, grep a mandarinka slazený přírodním sladidlem stévií. Můžete jej zařadit do běžného jídelníčku jako pitný režim, když 2 lžičky rozmícháte v 1 – 2 litrech obyčejné vody. Prospívá a chutná jak dětem (od tří let), tak i dospělým všech věkových skupin. Balení vám vydrží na 35 dní a připravíte z něj až 70 litrů dobrého a kvalitního nápoje.

 

Revitin 365 s ActiVinem je každodenní součástí zdravého životního stylu. Jako „startovací“ denní nápoj se Revitin 365 osvědčil lidem, kteří jsou náchylní na časté nachlazení, sportují, chtějí se cítit svěží.

 

Příprava a doporučené dávkování: 2 čajové lžičky (asi 10 g) přelijte 200 - 250 ml chladné vody a rozmíchejte. Pijte pravidelně jednou až dvakrát denně.

 

Chuťové varianty: pomeranč, mandarinka, grapefruit

revitin

Revitin 365 s ActiVinem (350 g) Dodací lhůta: skladem.

pomeranč 760 Kč,-  
mandarinka 760 Kč,-  
grep 760 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp