Zhubněte jednou provždy - Mačingová Antónia

Kniha o převratných metodách ve stravování.Obsahuje unikátní 28 denní detoxikační program, po němž se budete cítit naplněni životní energií, upraví se Vám zdravotní problémy a výrazně poklesne vaše hmotnost.

Zhubněte jednou provždy

Zhubněte jednou provždy není dieta ani návod, jak rychle zhubnout a poté hned zase rychle nabrat. Antónia Mačingová představuje způsob harmonizace a detoxikace organismu. Jakmile tělo dostane ty živiny, které potřebuje, zbaví se škodlivin a přebytečné vody a začne hubnout tak nějak mimochodem samo.

 

Zhubněte jednou provždy Vás provede 28 dní trvajícím detoxikačním programem, během kterého se naučíte co a jak často jíst, abyste již nikdy nemuseli bojovat s nadváhou. Správným způsobem sestavené potraviny pro jednotlivé krevní skupiny způsobí nejen úbytek kil, ale hlavně zlikvidují pocit únavy a vyčerpání, který obvykle hubnutí provází. Již po prvním týdnu diety Antonie Mačingové zjistíte, že je něco jinak a vy se cítíte čím dál lépe. Velice často dochází také k úpravám vleklých zdravotních problémů. Jakmile dopřejete svému tělu stravu, která je pro něj zdravá, dáte mu impuls k tomu, aby zahájilo uzdravovací procesy. Nemusí totiž ztrácet energii zpracováváním potravy, jež mu škodí a odbouráváním jejich škodlivých důsledků.

 

Kniha Vám ukáže cestu k novému zdravému stravování, kde již nikdy nebudete hladovět a zároveň při správném dodržování už nikdy nebudete muset vláčet po světě přebytečná kila.

zhubněte jednou pro vždy

Zhubněte jednou provždy - Mačingová Antónia Dodací lhůta: do 3 dnů.

300 Kč,-  

Výživový poradce LifeUp - výživový poradce Praha - výživový poradce Hradec Králové - výživový poradce - dieta, diety, hubnutí, nutriční a výživové poradenství - výživová poradna

výživový a dietní poradce Praha LifeUp